NITECORE NTK10 Titán Utility Nôž

Nový produkt

1 položky

Skladom

€91.75

-22%

€117.63

Pridať do obľúbených

Zdieľať

Detaily

NITECORE NTK10 Titán Utility Nôž

NTK10 je zbrusu nový unibody titán utility nôž konštruované prostredníctvom detail-orientované obrábania titánu. So silným tuhosť, nízka hustota a vysokú odolnosť voči korózii, zliatiny titánu je zabezpečená s vysoko kvalitné a široko používané v prírode, prevodovky, ako aj leteckých komponentov.

NTK10 je vybavený vymeniteľnými OLFA CKB-2 kotúč, ktorý je produkovaný jedným z top výrobcov rezné nástroje s najvyššou kvalitou a najviac odolné materiály. Jednoduchý nákup a jednoduchá obsluha ponúkajú výhodnú výmenu čepele.

30-stupeň pohodlné uchopenie zaručuje rezanie stabilitu a presnosť. Zaťahovacej a plynulý mechanizmus je jednou rukou ovládateľný pre blade úpravu. Viac zamykanie drážky umožňujú bezplatnú kontrolu čepeľ dĺžka s ostrými presnosť, zatiaľ čo čepeľ zámok udržuje čepeľ od náhodou posuvné z tela von.

S vynikajúcim a kompaktné telo, NTK10 má tiež tri oblasti skosený okraj dizajn, ktorý zvyšuje trenie grip, aby sa zabránilo náhodnému pokles nôž. Na dismantlable klip je dokonale platné pre kreslenie a vonkajšie nosenie.

V prípade núdze, použite nástroj na prelomenie štyri rohy okna sklo, aby sa umožnilo prípadné únikové cesty. Jedinečný otvárač funkcia je možnosť nechať si môžete vychutnať výnimočné chvíle po vašom strhujúce dobrodružstvo!

Štítky: svetlomet popruh, nitecore hc35 svorka, výchova k demokratickému občianstvu, nitecor, asus edc nôž, survival nôž mužov, nitecore bat, nástroj výchovy k demokratickému občianstvu, titánu tin výchovy k demokratickému občianstvu, fenix svetlomet.

Tabuľka dát

Použitie Package rozbalenie/ lano rezanie/ vonkajšie núdzové/ EDC
Názov Značky NITECORE

Recenzie

Napísať recenziu

NITECORE NTK10 Titán Utility Nôž

NITECORE NTK10 Titán Utility Nôž

Súvisiace produkty: