Zlato Víťaz 2019 ISPO Award NITECORE F4 2 v 1 Štyri-slot Flexibilné Power Bank & Nabíjačka Batérií s LCD Displejom

Nový produkt

1 položky

Skladom

€19.26

-31%

€28.32

Pridať do obľúbených

Zdieľať

Detaily

Zlato Víťaz 2019 ISPO Award NITECORE F4 2 v 1 Štyri-slot Flexibilné Power Bank & Nabíjačka Batérií s LCD Displejom

Ako nový člen Flexibilné Power Bank Série, F4 funkcie viac inteligencie, kompatibilitu a účinnosť, rovnako ako sú zdedené nabíjanie, vybíjanie funkcie a vynikajúcu prenosnosť. To, čo je viac očakávať od tohto najnovší model?

2-v-1, Batéria, Nabíjačka + Power Bank

Vybavený 4 sloty kontrolované nezávisle s jedným batéria slot, max nabíjací prúd 1A, má integrovaný inteligentný USB nabíjanie a vybíjanie systém riadenia k dispozícii pre nabíjanie a vybíjanie 18650 Li-ion batérie. Na F4 bude vykonávať automatickú detekciu na úroveň nabitia batérie a automatické prijatie pre optimálne nabíjanie režimy medzi CC a CV.

Na F4 môžu byť použité ako energia banka k dispozícii pre nabíjanie tablety, chytré telefóny, fotoaparáty a ďalšie. To umožňuje efektívny nabíjací proces na cestách a trvá len 2 hodiny na úplné nabitie iPhone X jeden USB port, max výstupný prúd 2A. Keď sa používa ako power bank s 4 plnom nabití batérie, F4 bude aktivovať Batérie Skupiny Vypúšťanie Funkcie uprednostniť vybíjanie batérie do Slotu 1 a Slotu 2. Týmto spôsobom, batérie do Otvoru 3 a Slot 4 môže byť vyradená pre iné použitie s plnú moc.

LCD Real-time Display

Na F4 funkcie, nezávisle a v reálnom čase zobraziť na Napätie Batérie, Nabíjací Prúd, Nabitá Hlasitosti, USB Výstupný Prúd a Výstupnej Hlasitosti pre monitorovanie stavu batérie.

Viac Plnenie Záruky

Proti skratom a zmeňte polaritu ochrany zaisťuje bezpečné a efektívne nabíjanie proces, okrem schválenia niekoľko globálnej certifikácie vrátane CE, RoHS, FCC a CEC.

Jedinečný Priemyselný Dizajn

Pred vložením batérie posuňte kryt na otvorené priehradky na batérie, ktoré ponúka vynikajúce prachu a odolnosť proti nárazu pri prevencii batérie pred náhodnou stratou. User-priateľské rozhranie s USB vstupom a dvomi výstupné porty a konštrukcia odolná a oheň-horenie PC materiály poskytuje používateľovi zážitok, nebojácny komplexu vonkajšie prostredie.

Štyri-Slot Flexibilné 2-v-1, Batéria, Nabíjačka + Power Bank je vhodná pre vonkajšie turistiku a kempovanie na zabezpečenie nevyčerpateľný, výkonný a inteligentný napájací zdroj na cestách. Naše Služby

Všetky NITECORE® Nabíjačka Batérií s užite si komplexnú po predaji záručný servis. Poruchy NITECORE® Nabíjačky môže byť vymenené pre nahradenie miestny autorizovaný distribútor/predajca v rámci 12 mesiacov od nákupu. Za 12 mesiacov, záruka zahŕňa mzdové náklady a údržbu s výnimkou príslušenstvo alebo náhradné diely. Záruka je nullified v ktorejkoľvek z týchto situácií: 1. Nabíjačka (s) je/sú rozdelené, rekonštruovaná a/alebo upravené podľa neoprávneným podmienky. 2. Nabíjačka (s) je/sú poškodený prostredníctvom nesprávneho používania. 3. Nabíjačka (s) je/sú poškodený úniku batérií.

Štítky: banka napájania, Nabíjačka pre 18650, nitecore hc35 svorka, potápanie svietidla, black xtar, aukey, nitecore bat, nitecore ums4, koncept 1 nitecore, omnibus f4.

Tabuľka dát

Certifikácia RoHS/ CE/ FCC
Hmotnosť 4.32 oz / 122.5 g (Witout cord)
Zásuvka Štandard USB
Rozmery 113.4 mm * 86.1 mm * 27 mm
Kompatibilné Batérie Špecifikácie 18650
Kompatibilné s Li-ion/IMR
Výstupný Prúd 2*1A, 4*0,5 A (Batéria) / 2*2A (USB)
Napätie INPUT
Záruka 12 Mesiacov
Nitecore F4 Nabíjačku Funkcie 2 v 1 Štyri-slot Flexibilné Napájanie Banka a Nabíjačky Batérií
Nitecore F4 Nabíjačku Balenie Darčeková Krabička
Použitie Batérie, Nabíjačky / Napájacie Banky
Názov Značky NITECORE

Recenzie

Napísať recenziu

Zlato Víťaz 2019 ISPO Award NITECORE F4 2 v 1 Štyri-slot Flexibilné Power Bank & Nabíjačka Batérií s LCD Displejom

Zlato Víťaz 2019 ISPO Award NITECORE F4 2 v 1 Štyri-slot Flexibilné Power Bank & Nabíjačka Batérií s LCD Displejom

Súvisiace produkty: