Pôvodné Austrália Vlasov Výživa 30 Tabletkách pre Mužov vypadávanie Vlasov Podporovať výraznejšie Plnšie, Silnejšie Vlasy Lesklejšie Rýchlejšie rastúce Vlasy

Nový produkt

1 položky

Skladom

€29.33

-50%

€58.67

Pridať do obľúbených

Zdieľať

Detaily

Vlasy Výživy pre Mužov je kompletný, na živiny bohatá formula naložené dôležité vlasy potravín, vitamínov a minerálov, ktoré pomáhajú stimulovať zdravý rast vlasov a podporujú optimálnu funkciu buniek.

Výživa Vlasov

Až 40% mužov bude skúsenosti vypadávanie vlasov do veku 40 rokov. Vypadávanie vlasov môže byť spôsobené poškodenie starostlivosť o vlasy techniky, lieky, vážny stres alebo zlá výživa. Vlasy Výživy pre Mužov je kompletný, na živiny bohatá formula naložené dôležité vlasy potravín, vitamínov a minerálov, ktoré pomáhajú stimulovať zdravý rast vlasov a podporujú optimálnu funkciu buniek. Výsledkom je plnší a hrubšie vlasy; Silnejšie vlasy; Lesklejšie a rýchlejšie rastúce vlasy. Vidieť rozdiel len 30 dní.

30 One-A-Day Tablety

Až 40% mužov bude skúsenosti vypadávanie vlasov do veku 40 rokov. Vypadávanie vlasov môže byť spôsobené poškodenie starostlivosť o vlasy techniky, lieky, vážny stres alebo zlá výživa.

Podvyživených ľudí Vlasov: Tenké, slabé a krehké vlasy prestávky ľahko a prístrešky ľahko Pomaly rastúci sušič na Vlasy, ktorý nemá silu, lesk a stav

Ako Vlasy Výživy Funguje:

Pod pokožku hlavy je sieť krvných ciev, ktoré sa živia vašich vlasových folikulov (v Papily). Keď sme mladí, folikulov majú bohaté, rýchlo tečúce prekrvenie, čím kyslíka, živín a prírodných olejov na vlasy a účtovná preč oxidu uhličitého a ostatných odpadov.

Výsledok

Zdravé a lesklé, husté vlasmi. Jednou z najčastejších príčin vypadávanie vlasov a ohrozená vlasy podmienok je sprísnenie priechody, ktoré sa živia vlasových folikulov.To zabraňuje plný, bohatý rýchlo tečúcej krvi a môže zbaviť vlasovej cibuľky kľúčových živín a kyslíka.

Vlasy Výživy kanály vaše vlasy bohatý prísun živín, kde je to dôležité – stránky vlasov vzniku vlasových vačkov. Vlasy vo vnútri folikulu je nažive, a kŕmenie vlasy pri korienkoch to môže byť hrubšie, plnšie, lesklejšie a rýchlejšie rastie. S dôležitých vitamínov, minerálov a bio-marine živín, Vlasov Výživa pomáha korigovať vlasy nutričné nedostatky.

Veľkosť: 30 tabliet

Štítky: austrália vlasy, kotúč diamantový, vegánska vitamín c gummies, android tablet, biotín, vlasy vitamín, melatonín, vlasy hrniec, dht vlasy vitamíny, biotín pre vlasy.

Tabuľka dát

Položka Druh Súbor
Feature5 plnšie a silnejšie vlasy
Feature3 podporovať optimálnu funkciu buniek
Pohlavie Muž
Feature7 Lesklejšie a rýchlejšie rastúce vlasy
Feature1 stimulovať zdravý rast vlasov
Množstvo 1
Použitie Telo
Feature4 Znížiť vypadávanie vlasov
Pôvod Austrália
Feature2 premium kvalita vzorca
Číslo Modelu Vlasy Výživy pre Mužov
NET WT 30 Kariet
Zložka Vitamín C, Biotín, Zinok
Názov Značky YourLove
Feature6 Silnejšie vlasy
Krajina/Región Výroby Austrália

Recenzie

Napísať recenziu

Pôvodné Austrália Vlasov Výživa 30 Tabletkách pre Mužov vypadávanie Vlasov Podporovať výraznejšie Plnšie, Silnejšie Vlasy Lesklejšie Rýchlejšie rastúce Vlasy

Pôvodné Austrália Vlasov Výživa 30 Tabletkách pre Mužov vypadávanie Vlasov Podporovať výraznejšie Plnšie, Silnejšie Vlasy Lesklejšie Rýchlejšie rastúce Vlasy

Súvisiace produkty: