Bluavido 3 v 1 Auto Spätné Zrkadlo Fotoaparátu 4G Android GPS Navigácie ADAS 1080P Dash Cam Auto Registrátor WiFi videorekordér DVR

Nový produkt

1 položky

Skladom

€99.60

-34%

€153.23

Pridať do obľúbených

Zdieľať

Detaily

Tri spôsoby inštalácie

Toto prepojenie obsahuje 1. spôsob inštalácie-gumička. 2. a 3. metódy inštalácie, je potrebné zakúpiť samostatne, kliknite na obrázok, ktorý chcete kúpiť.

Porovnanie Možností

1. AC29-->Štandardné funkcie, 2G RAM+32 G ROM, bez hlasového ovládania; 2. AC29Pro-->štandardné funkcie, 2G RAM+32 G ROM, s hlasovým ovládaním, 3. AC29Plus-->štandardné funkcie, 4G RAM+32 G ROM, bez hlasového ovládania. *** Poznámka: návod Na použitie je univerzálne, tak je to napísané v 2GB RAM. Ak ste na pochybách, ak AC29Plus je konfigurácia 4G RAM, môžete ísť do Nastavenia -> Systém -> O Zariadení -> Kontrola pamäte RAM.

1) na 4G Siete

Podporuje 4G mobilné siete. frekvenčného pásma siete: 4G/LTE: FDD,2100(B1); 3G/WCDMA: 2100(B1)/900(B8); 2G/GSM: 900(B8)/1800(B3). Robí dvr surfovanie na internete, kedykoľvek a kdekoľvek. Upozornenie: prosím, informujte miestne 4G siete kapela po prvé, než váš nákup. Ďakujem.

Hlasového Ovládania

Na AC29Pro model podporuje ruskom a anglickom hlasové ovládanie.

2) 2G RAM + 32 G ROM

Viac RAM, viac ROM, beží aspoň 50% rýchlejšie.

Žiadne Starosti Vysokej Teplote

S batériou-free design, tento dash fotoaparát je pripojený priamo k autobatérie ACC, a tiež podporuje nízke napätie, ochrana pre vaše vozidlo, môžete 24 hodín monitorovať vaše auto bez ohľadu na to, kde sa nachádzate.

3) GPS navigácie

Stiahnuť svoje obľúbené GPS do vnútornej pamäte, s letného GPS anténa, to dvr poskytuje najlepší zážitok bez ohľadu na cieľ. Plus, je to 3G/4G siete, funkciu , pomáha dvr ak chcete získať viac rýchlo a hladko online GPS navigáciu. PS: Budeme podľa vašej krajiny inštaláciu offline mapy. *zrkadlo predvolené postavený v Google on-Line Mapu *môžeme nainštalovať Navitel Mapy pre ruský Jazyk, Countrys. *môžeme nainštalovať Sygic Mapy pre iné countrys. Náš stroj je Android 8.1 Systém, môžete tiež stiahnuť Waze / iGO/ Yandex GPS mapy z Google Play Store sami.

O Inštalácii mapy

Podpora Európa / Severná Amerika / Južnej Amerike a Juhovýchodnej Ázii / Stredný Východ mapa (Budeme inštalovať mapy podľa vášho bydliska, ako sú: Spojené Kráľovstvo, budeme inštalovať mapu Európy) **Poznámka** O mape, ak chcete aktualizovať mapy, prosím, kontaktujte nás, my vám ju poslať na "Drop box", prosím, nesťahujte v iných miestach, inak to bude poškodenia pôvodnej mapy. Aktualizácia máp čas: raz za rok .

Prejdite Komplexné Výmeny s Ľahkosťou

Bluavido GPS Navigácia je asistent jazdných pruhov s náhľadom, ktorý zobrazuje nadchádzajúce križovatky a používa žiarivo farebné šípky ukazujú správny pruh. a jednoducho navigovať komplexné výmeny.

Podrobné Mapy s Bezplatné Aktualizácie

1, krásne 3D orientačné body, budov,parkov a hory,ktoré vám pomôžu nájsť ložisko v neznámych oblastiach. Jazdy s Sygic GPS Navigation je praktické a príjemné. 2, presné vzdialenosti, aby každý manéver sa naviesť vás do cieľového miesta. Ak ste miss zase náš inteligentný algoritmus bude ihneď prepočítať, aby ste sa dostali späť na cestu.

Viac Informácií na prvý Pohľad

Prístroj uchováva vaše vodičské mapy na obrazovke na všetky časy a ďalšie informácie sa zobrazí vedľa. Pre detaily, jednoducho spýtajte sa alebo sa dotknite obrazovky. Ako budete riadiť vaše trasy, Dopredu neustále vás informuje o blízkosti služby, vrátane čerpacích staníc, nemocnice .

Diaľkové Monitorovanie & GPS logger sledovania

Sledovať polohu vášho vozidla, na diaľku zachytiť čo sa stane, aby vaše auto kdekoľvek na svete. Prezeranie snímok a videoklipov vaše auto pomocou Aplikácie z vášho inteligentného telefónu, akonáhle ste pripojení na internet.

4) ADAS Plus, Aby riadenie Bezpečnejšie

LDWS Lane Departure Warning Systems upozornenie je aktivovaná, keď sa na lane departure je detekovaný na základe real-time video zaznamenané. FCWS Upozornenie na čelnú zrážku Systém varovania hra je aktivovaná, keď je to možné čelnú zrážku je detekovaný na základe real-time video zaznamenané. FVMA Dopredu, Vozidlo Pohybujúce sa Alarm spustí sa upozornenie, keď vozidlo pred vami sa presunie na základe real time video rekordér.

5) Full HD 1080P Video Kvality

Vyššia kvalita snímky pomáhajú identifikovať dôležité detaily, napríklad špz, vodič akcie a cestnej funkcie, ktoré môžu dokázať svoju nevinu.

Multi Displej

Podporuje Multi Screen displejom.

Pri zobrazení GPS navigáciu, môžete tiež sledovať stav live nahrávanie Na jednej obrazovke.

6) Dual Cam Súčasne Nahrávanie

Štítky: cam dash, fotoaparát auto záznam, gp tracker, chevrolet zadné, prispôsobiť wifi, rusko tričko, nahrávanie videa, ntg5, smartphon, koleos auto dash fotoaparát.

Tabuľka dát

Výdrž Batérie 24 Hodín prostredníctvom ACC line
Bluetooth Podporuje Handfree a prehrávanie hudby
Veľkosť Displeja 12 Palec
Uhol Pohľadu 105°-140°
Pamäťová Karta Nie Je Potrebná Reding Rýchlosť Trieda 10
GPS Navigácia zadarmo, offline mapy
Batérie ŽIADNE
Pôvodný Balík Áno
Zadná Kamera Áno
Snímok Za Sekundu 25
Chipset Výrobca Spreadtrum SL8541E
Položka Druh Automobilové DVR
Montáž Režim Spätné Zrkadlo
Video Formát TS
Rozlíšenie Kamery 1920X1080
Displej pomer 16
Dotykový Displej Áno
Pixelov 1200Mega
Video Kód H. 264
RAM/ROM 2 GB/32 GB
Špeciálne Funkcie Bluetooth
Počet Šošovky 2
GPS logger Externé
Rozhranie Micro SD/TF
Max Externej Pamäte 128G
Pôvod CN(Pôvodu)
ADAS Android verzia podporuje
Displej IPS
Snímací Senzor Sony IMX323
Systém Android 8.1
Jazyk OSD Vietnamčina
Certifikácia ROHS
Názov Značky Bluavido

Recenzie

Napísať recenziu

Bluavido 3 v 1 Auto Spätné Zrkadlo Fotoaparátu 4G Android GPS Navigácie ADAS 1080P Dash Cam Auto Registrátor WiFi videorekordér DVR

Bluavido 3 v 1 Auto Spätné Zrkadlo Fotoaparátu 4G Android GPS Navigácie ADAS 1080P Dash Cam Auto Registrátor WiFi videorekordér DVR

Súvisiace produkty: