Novinka Výpredaj
Amplificador de vivienda UHF LTE 700 5G con 2 salidas Blanco Zväčšiť

Amplificador de vivienda UHF LTE 700 5G con 2 salidas Blanco

Nový produkt

1 položky

Skladom

€15.49

Pridať do obľúbených

Zdieľať

Detaily

Odporúčania pre jeho použitie v interiéri bývanie, ako pre rezidenčné bývanie, dom, ako radových domov párové, chaty, atď, ako v to bývanie komunít od susedov, podlahy, radových domov, atď.

To je Nákup Acertada pre rozšírenie príjmu na podlahy. Za normálnych okolností v podlahy Televisi staré pričom jeden je Jack & Oacute; N v Salt & Oacute; N, a keď reforiem Televisi je pop-up potrebné dať Jack & Oacute; N v každej habitaci & Oacute; n.

Zosilňovač ZOSILŇOVAČ-LTE24TECA de Tecatel Súhlasia s login z Televisi & Oacute; N digitálne Územia EST re a dva výstupy, koaxiálny kábel, ktorý EST & aacute; N zosilnený 24dB a umožňuje, aby sa vaše regulaci & Oacute; N a nastavenie. Rozsah frekvencie: 47-790 MHz Zisk 47 MHz: 23 dB Zisk 790 MHz: 24 dB Upraviť získať VHF: 15 dB Upraviť získať UHF: 13 dB, N & uacute; samotná de vstupenky: 1 N & uacute; samotná de Výstupy: 2 Obrázok je pomer hluku: Impedancia: 75Ω Krok prúdu je nastaviteľná

Štítky: meter sat, dvb t2 finder meter, sat tv, digitálny satelitný vyhľadávač sf 95dr, vyhľadávanie hd satelit, meter satlink, jedlo tv so satelitným príjmom, dvbt vyhľadávanie, hellobox b1 satelitné vyhľadávanie, satfind.

Tabuľka dát

Názov Značky TECATEL

Recenzie

Napísať recenziu

Amplificador de vivienda UHF LTE 700 5G con 2 salidas Blanco

Amplificador de vivienda UHF LTE 700 5G con 2 salidas Blanco

Súvisiace produkty: