16 Typov Yoni Vajcia Prírodné Jade Vajcia Kegel Cvičenie Žien Panvového Dna Svaly Školenia Vaginálne Sprísnenie Masáž Krištáľová Guľa

Nový produkt

1 položky

Skladom

€9.24

-77%

€41.98

Pridať do obľúbených

Zdieľať

Detaily

16 Typov Yoni Vajcia Prírodné Jade Vajcia Kegel Cvičenie Žien Panvového Dna Svaly Školenia Vaginálne Sprísnenie Masáž Krištáľová Guľa

Veľkosť:

Veľká veľkosť:cca.45 x 30 mm/1.8" x 1.2" Stredné veľkosť:cca. 40 x 25 mm /1.6" x 1" Malá veľkosť: cca.30 x 20 mm/1.2" x 0.8"

Ako používať:

1.Umývanie rúk s normálnou čistiace produkty.

2.Keď ste pripravení na prax, nájsť priestor, kde sa budete cítiť bezpečne a pohodlne.Pred vložením vajcia,masáž vášho tela a vaše prsia, aby sa prebudiť vaše telo. Budete vedieť, že ste pripravený na vloženie vajcia, keď ste úplne vzrušený a vaše yoni je rozšírená a klzkú.Ak nie je dostatok prírodného mazanie,možno budete chcieť použiť na báze vody, mazivo.

3.Keď vaše telo je pripravené, vezmite si yoni vajcia, teplé vajíčka s rukami držte menšie konci vajcia s rukou a miesto väčší koniec vajcia medzi svoje vnútorné veľké, a jemne zatlačte vajcia až tak ďaleko, ako pohodlný vo vnútri vášho yoni kanál.Vždy zasuňte väčší koniec vajcia prvý, takže menšie konci s reťazec je smerom k prednej časti yoni.

4.Raz vajíčko je vo vašom yoni, skúste stlačiť svoje vajíčko a potom ho uvoľnite. Cvičiť zmluvné a uvoľnenie cyklus, môžete posilniť svoju lásku svaly a získať väčšie povedomie a citlivosť. Môžete vykonávať toto cvičenie v ľahu, sede, kneeing a stojí pozície.Po vaša láska svaly stávajú pevnejšie a viac citlivé, môžete sa pokúsiť squeeze vajcia a odoberte ho smerom nahor alebo ju zatlačte nadol. Použite svoju lásku svaly hrať s vajcom.Vyhľadávanie Vajíčko Po praxe, jemne vytiahnite reťazec odstrániť vajcia. Ak vajíčko nie je závitom, stláčanie svalov tak, ako by ste mať stolicu bude vyhnať vajcia.Po použití odstráňte a zlikvidujte reťazec, čistenie vajec podľa umývanie mydlom a poriadne opláchnuť teplou vodou, osušte ho.

Špeciálne Tipy:

Každý jeden nie je rovnaký vo farbe, jade vzor, hrúbka, to je normálne. Ako tejto položky sú vyrezané spracované prírodného kameňa. Vzhľadom na farebný rozdiel medzi rôznymi počítačmi, pozrite sa prosím na balík prijaté.

O Yoni Vajcia:

>>Aká je jeho materiál-- Yoni vajcia z Prírodných Jade.Hladké a Undrilled. Ideálny vajcia na Kegel Cvičenia.

>>Aká je Yoni-- Yoni je Sanskrit meno znamená " Sväté Miesto." Vo Východných kultúrach. Je to sídlo generative moc a sú považované za Zdroj Všetkých.

>>Keď je správny čas,--Yoni vajcia môžu byť použité počas meditácie, počas posadil sledovanie televízie alebo práci, alebo pri chôdzi a robia každý deň činnosti.

>>Ako si Yoni vajcia-- stanoviť pohodlne, otvorte nohy a vložte vajcia s väčšej časti prvej. Používajte iba konček prsta na jednoduché ho. Raz to prešlo, že otvoru do pošvy, v yoni steny, ktoré budú ťahať vajíčko. Yoni vajcia môžu byť použité počas meditácie, počas posadil sledovanie televízie alebo práci, alebo pri prechádzke okolo robím každý deň činnosti.

>>Aká je najlepšia starostlivosť-- Prosím, nenechajte umývačku s teplotou teplej vody.Je lepšie čistenie Vajec s teplou vodou a mydlom pre dôkladné sterilizácia pred prvým použitím,potom po každom použití umyť ich mydlom a vodou,a obaliť ich v mäkkou handričkou.

Štítky: varíme vajcia, svaly panvového, kegel tréner, muž panvového dna tréner, jade prívesok, podlahy v panvovej, yoni, vajcia kameň, vajcia yoni, muži panvy.

Tabuľka dát

Funcion3 Vaginálnej sprísnenie
Veľkoobchod Áno
Materiál Prírodné Jade
Pôvod CN(Pôvodu)
Položka Druh Masáže & Relax
packgae 3 Yoni Vajcia
Drop shipping Áno
Použitie pre Kegel Cvičenia/Vaginálne Masáž
pre ľudí Ženy;Ženy;Materskej
Štandardné Napätie ŽIADNE
Funcion5 Zvýšenie Sexuálnej Túžby
Aplikácia vaginálnej
Funcion1 Panvového Dna Svaly Cvičenie
Funcion2 kegel cvičenia
Číslo Modelu Crystal Masážne Loptu
Druh yoni vajcia
Funcion4 Opravy Vaginálnej Steny
Názov Značky vareyles

Recenzie

Napísať recenziu

16 Typov Yoni Vajcia Prírodné Jade Vajcia Kegel Cvičenie Žien Panvového Dna Svaly Školenia Vaginálne Sprísnenie Masáž Krištáľová Guľa

16 Typov Yoni Vajcia Prírodné Jade Vajcia Kegel Cvičenie Žien Panvového Dna Svaly Školenia Vaginálne Sprísnenie Masáž Krištáľová Guľa

Súvisiace produkty: