30 Ks LH Súkromné Ovulačný Test Pásy Moču Pásy Predictor Fertility Ovulačný Test Pásy

Nový produkt

1 položky

Skladom

€4.15

-37%

€6.69

Pridať do obľúbených

Zdieľať

Detaily

Pokyny 1. Zber moču do čistej a suchej nádoby. Nepoužívajte ranného moču. Najlepší čas na zber moču je od 10:00 do 8:00 hod. Skúste použiť moči v rovnakom čase každý deň. Moč by mala byť znížená o 2 hodiny pred zberom moču. Požitie.

2. Na testovací prúžok sa ponorí do moču s jedným koncom šípka linky. Asi po troch sekundách, bude vyradená a položený byt za 10-20 minút. Výsledkom bude čítať v priebehu 30 minút.

3. Hĺbka test papier vložený do moču nemá prekročiť MAX označiť riadok.

Normálne ženy majú ovuláciu každý mesiac. Po vajíčko dozrieva v vaječníkov, to sa vylučuje z vaječníkov a prevezený do maternice cez vajcovodov. Tehotenstvo proces je tvorený zrelé vajíčko v fallopian trubice v kombinácii s spermie. Spermie môžu prežiť o 24-72 hodín v ženského pohlavného ústrojenstva, zatiaľ čo vajíčko je oplodnené len o 24-36 hodín po ovulácii.

U žien menštruačného cyklu, luteinizačného hormónu (LH) v moči bude vrchol v 24-48 hodín pred ovuláciou, a všetky ovulácie pásy môžete presne zistiť vrcholovej hladiny LH, tak, že ženy môžu predpovedať najlepšie. V čase počatia.

Ženy by sa mali najprv zistiť svoje vlastné menštruačného cyklu pred testovaním. Algoritmus je cyklus od prvého dňa menštruácie do dňa pred ďalšej menštruácie (prvý deň prvého krvi deň). Väčšina žien ďalšie kroky v nasledujúcej menštruácie. Prvých 14 dní, alebo tak, tak 2-3 dni pred ovuláciou a 1-2 dni po ovulácii je ľahké sa dostať tehotenstva, že je, 4-5 dní pred a po ovulácii deň sa odhaduje na citlivé na tehotenstvo, tak by to malo byť pravidelne testované po spustení testu. Ak sa farba v blízkosti vysoký vrchol je asi nastane, malo by byť testované každých 12 hodín, kým LH vrchol je detekovaný. Pretože každá žena je však vypadol menštruačný cyklus dni sú rôzne, najviac presné meranie času, je spustiť test po skončení menštruácie alebo päť dní po ukončení.

Číslo Modelu: Ovulačný Test Pásy

Množstvo:30pcs

Typ Položky:Intímnu Hygienu

Etapa: Pred tehotenstvom

Vôňa typ: bez vône typ

Nezávislé hliníkové ochrannej fólie balenie (s desikant na ochranu proti vlhkosti)

Farba: Ružová

Materiál: Hliníková Tašky

Veľkosť: 10.5 * 5,5 cm

Obsah Balenia:

30 * Ovulačný Test Pásy

Bezpečnostné opatrenia:

Keď výsledkom je, že ste tehotná, prosím, prejdite na zobraziť a potvrdenie diagnózy, pretože vidieť skoro zárukou zdravia vás a vaše dieťa. V rovnakom čase vám poskytne ďalšie pokyny.

Len vyššie obsah balenia, ostatné výrobky nie sú zahrnuté.

Poznámka: Ľahké fotografovanie a rôzne displeje môžu spôsobiť farebné položky na obrázku trochu líšiť od skutočného vec. Meranie dovolené chyby +/- 1-3 cm.

Štítky: hiv test, hiv, rýchly test, lh test, catwoman kože, spa testovací prúžok, gél pre hygienu, hcg test, moč ph testovacie prúžky india, vrt fotoaparát.

Tabuľka dát

svetlo Nie Je Vybavené
Certifikácia ŽIADNE
Pôvod CN(Pôvodu)

Recenzie

Napísať recenziu

30 Ks LH Súkromné Ovulačný Test Pásy Moču Pásy Predictor Fertility Ovulačný Test Pásy

30 Ks LH Súkromné Ovulačný Test Pásy Moču Pásy Predictor Fertility Ovulačný Test Pásy

Súvisiace produkty: