100x200cm NBR Cvičenie Mat Gym Fitness Zariadenie Na bežiacom páse Bicykli Chrániť Rohože Beží Stroj tlmiace Podložky Čierna

Nový produkt

1 položky

Skladom

€26.21

-28%

€36.41

Pridať do obľúbených

Zdieľať

Detaily

Funkcie:

1. Odolnosť proti vode: zatvorené bunkovú štruktúru, nenasiakavé, vlhkosti-dôkaz, dobrú odolnosť voči vode.

2. Koróznu odolnosť: odolnosť proti korózii morskou vodou, tuky, kyseliny, lúhy a iné chemické látky, antibakteriálne, non-jedovatý, bez zápachu, bez znečistenia.

3. Spracovateľnosť: žiadne spoje, a ľahko horúce lisovanie, rezanie, ohýbanie, lepenie a iné spracovanie.

4. Anti-vibration: vysoká pružnosť a anti-napätie, silné húževnatosť, s dobrou šok/vyrovnávacej pamäte výkon.

5. Izolácia: tepelné izolácie, izolácie, studenej a nízke teploty výkon, môže vydržať chladné a expozície.

6. Zvuk: uzavreté bunky, dobrá zvuková izolácia

Použitie:

1. môže byť použitý pre profesionálne fitness vybavenie šok podložka robota rohoží a iných dynamických cyklistické rohože.

2. údržba vesmírneho prostredia. Tam sú všetky druhy trávy výstrižky na vonkajšie trávy. Sedí priamo na trávniku, tieto trávy výstrižky budú pokryté celé telo. Uvedenie položky, ktoré budete vykonávať na trávniku priamo na tráve, bude to ľahké dostať špinavé a ovplyvňujú vašu náladu. Umiestnenie camping mat môžu blokovať tento.

3. Kempingových podložky chrániť trávy. Oka štruktúra camping mat dáva vynikajúcej vzduchovej priepustnosti. V niekoľkých štvorcových metrov široký trávy, rozsah ľudských aktivít je tiež relatívne malé, takže ľahko trample na tých rastie tráva, ktorým kempingových podložky môžete hrať ochrannú úlohu.

4. ľahko sa prenáša a organizovať. Rôzne druhy potravín sú rozložené na kempingových podložky. Po camping, to je jednoduché a pohodlné pack tieto "zvyšky". Nie je potrebné hľadať ničenia vegetácie povahy alebo v tráve.

5. Pomocou ochranu životného prostredia rozšírené eva vysokej teploty foaming, high rebound, vlhkosti, chladu, tepla, izolácia, pohodlné a krásne. Pri fotografovaní s priateľmi, alebo keď rodina je von na prechádzku, je potrebné k odpočinku na trávniku alebo na pláž a najesť.

6. je vhodný aj pre chladné a vlhké prostredie. Môže byť umiestnený vonku (parku na tráve, na dlaždice podlahy, na pláži, atď.) pre rodinné pikniky, rybolov, veľké a bezproblémový, izolácie.

ŠPECIFIKÁCIE:

Materiál: EVA

Veľkosť: 200x100cm/79"x40"

Hrúbka: 7mm/0.28"

Farba: Čierna

PACKAGE:

1 x Cvičenie Vybavenie Mat

{infomodule}

Štítky: fit vybaviť, telocvičňa machin, veľké yoga mat, 32bit audio, značka telocvični, chôdza skladací bežecký pás, hip ťah, mat spustiť, veľký bežecký pás, výkon zariadenia stroje.

Tabuľka dát

Pôvod CN(Pôvodu)

Recenzie

Napísať recenziu

100x200cm NBR Cvičenie Mat Gym Fitness Zariadenie Na bežiacom páse Bicykli Chrániť Rohože Beží Stroj tlmiace Podložky Čierna

100x200cm NBR Cvičenie Mat Gym Fitness Zariadenie Na bežiacom páse Bicykli Chrániť Rohože Beží Stroj tlmiace Podložky Čierna

Súvisiace produkty: